Napsali o nás na e-teplicku

Tento článek o nás vyšel na e-teplicku:

V Modlanech u Teplic vznikne komunitní zahrada pro rodiny s dětmi. Na pozemku o rozloze 1 hektaru bude prostor pro ekologické pěstování ovoce a zeleniny, ale také bohaté možnosti pro hry dětí a společenské akce.

Nejedná se tedy o klasickou zahradu, ale spíše spojení komunitní zahrady a přírodního dětského hřiště.

Děti si budou moci hrát na louce, v listnatém lesíku i u potoka, který protéká pozemkem. Celý pozemek bude oplocený, takže starším dětem můžete dopřát více volnosti, bez obav, že se vám zatoulají.

Zatímco si děti budou hrát ve volné přírodě, rodiče si můžou povídat, seznamovat se, relaxovat, zúčastnit se  některého z workshopů nebo si pěstovat ovoce a zeleninu na vlastním záhonku.

Každý víkend se budou pořádat různé akce podle ročního období. Členové komunitní zahrady budou mít volný vstup a kdykoli budou moci přijít pečovat o své záhonky, ale také třeba jen relaxovat nebo si udělat třeba táborák.

V letním období bude možnost na pozemku i přenocovat. Buď ve vlastním stanu, nebo v tee-pee. Díky tomu nebudete muset pospíchat domů, abyste dali děti spát, ale můžete si užívat příjemných letních večerů u ohně v příjemné společnosti svých přátel.

Líbí se vám projekt? Momentálně probíhá sbírka na portále Hithit na rozjezd komunity. Za svůj příspěvek od 100 Kč si můžete vybrat některou z mnoha odměn.

Více o zahradní komunitě se dozvíte na jejích stránkách tady ⇒⇒

Sbírka na rozjezd komunity probíhá zde ⇒⇒

Marie Vavrochová
Mou vášní je přírodní léčba a prevence. Pomáhám lidem najít přírodní cestu ke zdraví a zbavit se únavy. Více o mně si můžete přečíst zde >> Napsala jsem pro vás e-booky 13 tipů, jak získat ihned více energie >> , e-book o příčinách únavy Jak se zbavit únavy - napořád >> a e-book o tom, jak se odrazit ode dna a začít měnit svůj život k lepšímu Vzlétnout k oblakům >> Dalším krokem na cestě k přírodě a ke zdraví je založení komunitní zahrady v Teplicích.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.