Co vám přinese členství v komunitní zahradě

Už nám chodí první členské příspěvky a já vám za to moc děkuji. Hlavně za tu důvěru v projekt, který teprve vzniká. A tak mě napadlo, že bych vám měla napsat, proč se vyplatí zaplatit si členství v komunitní zahradě už teď a co vám to přinese.

Pozemek pro zahradu je sice poměrně velký – přes 9 000 m², ale není nafukovací. Počet členů tedy bude omezen. Kolik rodin pojme, to ukáže první sezóna. Tipuji maximálně 50. Záleží, kolik času tam stráví průměrná rodina. Pak budeme muset příjem nových členů pozastavit nebo navýšit cenu.

Koupí členství si kupujete právo chodit kdykoli na pozemek komunity, jako byste chodili na vlastní zahradu. Budete mít k dispozici zahradní nábytek, nádobí, nářadí, herní prvky pro děti. Můžete si přednostně pronajmout záhonek jen pro vlastní potřebu. A těch také nebude neomezené množství.

Výjimkou budou soukromé akce, kdy si někdo zamluví zahradu jen pro sebe. Ale to vám dáme vědět dostatečně dlouho dopředu.

Co všechno na zahradě bude?

  • zahradní posezení a prostor na hraní na hlavní travnaté ploše u vchodu
  • různá relaxační zákoutí s posezením nebo lehátky v listnatém lesíku a u potoka
  • ovocný sad
  • pro děti potok na hraní a cachtání, stromy a dřevo na stavění bunkrů a domečků
  • možnost udělat si kdykoli táborák nebo grilovačku
  • můžete si postavit stan a strávit na zahradě klidně celý víkend
  • časem i drobní domácí mazlíčci a mini farma

Kdybyste si koupili svoji zahradu, dáte za ni minimálně 300 tisíc a budete mít k dispozici sotva 400 m². Ano, budete ji mít jen pro sebe, ale děti se tam moc nevyřádí a vy tam budete sami. Pokud máte rádi společnost a chcete, aby si měly děti s kým na zahradě hrát, pak je pro vás komunitní zahrada mnohem levnější a lepší řešení a příspěvek 1000 Kč je spíše symbolický.

Časem se zřejmě zvedne s tím, jak se bude zlepšovat vybavenost a upravenost zahrady. A vy dnes máte možnost si předplatit členství dokonce na více let dopředu za původní zaváděcí cenu a přednostní právo na prodloužení členství.

Ale hlavně podpoříte vznik a rozvoj komunitní zahrady a za to si vás budeme považovat a hýčkat. A vždycky budete mít nějaké výhody navíc.

Chcete se stát členem komunity?

Členství na jeden rok si můžete zaplatit tady ⇒⇒

Členství na více let si zamluvíte tady ⇒⇒

A tahle nějak by mohla zahrada časem vypadat:

Marie Vavrochová
Mou vášní je přírodní léčba a prevence. Pomáhám lidem najít přírodní cestu ke zdraví a zbavit se únavy. Více o mně si můžete přečíst zde >> Napsala jsem pro vás e-booky 13 tipů, jak získat ihned více energie >> , e-book o příčinách únavy Jak se zbavit únavy - napořád >> a e-book o tom, jak se odrazit ode dna a začít měnit svůj život k lepšímu Vzlétnout k oblakům >> Dalším krokem na cestě k přírodě a ke zdraví je založení komunitní zahrady v Teplicích.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.